BONTRE café

Kavárna Bon Tre

Prostory pro firemní školení nebo obchodní jednání

Hledáte vhodné prostory pro firemní školení, akce nebo obchodní jednání?

Pak právě Vám nabízíme stylové prostředí kavárny, ve které najdete soukromí a ideální zázemí. Jsme schopni rezervovat prostory kavárny po celý den, zajistit parkování i ubytování přes noc.

Kavárna je ideální místem pro obchodní jednání. Jedinečná atmosféra celého interiéru Vám napomůže k úspěšnému jednání a dosažení Vašich cílů. Ničím nebudete rušeni, jen diskrétní a příjemnou obsluhou naší kavárny.

V průběhu Vašeho jednání se postaráme o občerstvení v podobě dobré kávy, nealko nápojů, svačinek i obědů či večeří - dle dohody.

Obchodní jednání na neutrální půdě

Existují případy, kdy je vhodné pro jednání zvolit tzv. neutrální půdu. Je velmi běžné zvát své obchodní partnery na oběd či večeři. Buďte originální a zkuste k takovému jednání zvolit naši kavárnu.

Nové a stylové prostředí kavárny může evokovat změnu v chování, což může vést k uvolnění atmosféry a ke kladnému rozhodnutí uzavřít obchod.

Kvalitní zázemí je důležité

WiFi připojení je důležité pro každého obchodníka, proto je u nás toto připojení samozřejmostí a hlavně zdarma.

Projektor, plátno nebo flipchart - to vše pro Vás přichystáme a zajistíme k dispozici po celou dobu Vašeho jednání.

Zeptejte se nás na podrobnosti

Telefon: 725 722 844 nebo na info@bon-tre.cz

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím